środa, 9 lutego 2011

Radością dzielę się...

Dzisiaj listonosz przyniósł mi ogromniastą paczkę z wymianki z  Agatą.  Zażyczyłam sobie od niej drobną niespodziankę, a tu w środku czekało na mnie tyle cudeniek. I to tak świetnie dobranych, jakby Agata znała mnie bardzo dobrze.

Przepiękne frywolitkowe:
Zawieszka:

Naszyjnik:

Śliczne kolczyki z dobrze znanej serii " Królowe":


Agata dowiedziała się, że walczę z nauką szydełkowania i do paczki dorzuciła również świetne gazety z podstawami tej sztuki ( o wiele lepsze od książki z której próbowałam się uczyć : D ) i super wzorami 
szczególnie na torebki ( uwielbiam! ). Na dodatek nie wiem gdzie doczytała się, że mam problem ze znalezieniem stacjonarnego sklepu z sutaszem. I co jeszcze znalazłam w przesyłce? Sutasz w przepięknych kolorach:


Dziękuję kochana, to prawdziwe cudeńka! Nie przypuszczałam, że to możliwe ( bo na zdjęciach są śliczne),  ale w rzeczywistości są jeszcze o wiele piękniejsze. Szczerze podziwiam Twój talent!

nie zapomniałam

W prawdzie tego nie widać na blogu, ale o filcowaniu  też nie zapomniałam. Dzisiaj tak na szybko w roli głównej broszka filcowana na mokro. Środek wyszywany ametystami w formie sieczki: